Sport Ju jitsu Európa-bajnokság Seniors és Masters korosztályban, Gliwice, Lengyelország, 2018. május 31.- június 3.

Friss Hírek

Újabb magyar nemzetközi sikerek születtek a Lengyelországi Gliwicében rendezett Seniors és Masters korosztályú Ju-jitsu Európa-bajnokságon. Dou Show System versenyszámban Krupa Ádám- Ledneczki Péter páros történelmet írt, amikor a bronzérmet szerzett a versenyen. A későbbi győztes román páros csak hosszabbításban tudta legyőzni a fiúkat, összesen 2 ponttal.

Ziegler Csaba 3. helyen végzett a Sport Ju-jitsu Európa Bajnokságon.

A vasárnapi fordulóban egyesületünk színeiben indult Ziegler Csaba Fighting System +85 kg-os súlycsoportban képviselte az országot. Kemény küzdelmek végén a bronzérmet szerezte meg, ezzel küldöttségünk 2 bronzéremmel fejezte be a versenyzést.

Egyesületünk 2018-ban a Ju-jitsu versenyeken eddig 1 arany, 1 ezüst és 1 bronzérmet szerzett az Európa-bajnokságokon. És még nincs vége az évnek!!!

2 comments

Vélemény, hozzászólás?