I. Balaton Kupa Országos Jiu jitsu Kupabajnokság, Keszthely, 2017. ápr. 22.

Friss Hírek

18 versenyzőnk képviselte egyesületünket az első alkalommal megrendezésre kerülő Balaton Kupa Országos Jiu jitsu Kupabajnokságon.rnrnA szervezők kitettek magukért. A rendezés nagyon színvonalas volt, a tatmikon alig volt üres járat az egyes küzdelmek között, a helyszín nagyon jó választás volt hangulatában is. rnrnCsapatunk összetartása példás volt annak ellenére, hogy három Dojónk 4 csapatából jöttek el versenyezni a legjobb versenyzőink.rnrnA mérleg megint magáért beszél. 18 versenyző (24 nevezés): 15 arany, 9 ezüst, 1 bronz érem. Ez 15 Országos Bajnoki címet jelent!!!rnrnRendkívül büszke vagyok minden versenyzőnkre, tovább öregbítik egyesületünk Jiu jitsu szakosztályának hírnevét!rnrnGratulálunk!rnrn(Képek nemsokára)

Vélemény, hozzászólás?