Jiu jitsu Magyarbajnokság 2016. november 5., Jászberény

Friss Hírek

Amíg mesterünk, Sensei Ziegler Csaba a többi bíróval vállvetve vezette a küzdelmeket, addig két versenyzőnk harcolt egyesületünk képviseletében a 2016. november 5.-én a Magyar Sport Jiu Jitsu Szakszövetség által rendezett Magyarbajnokságon.rnMuzsai Nimród, az U15 korcsoportban Sport Jitsu “C” küzdelemben I. helyet, Gí földharcban II. helyet, Fighting Systemben II. helyet szerzett.rnMuzsai Huba, az U12 korcsoportban Sport Jitsu “C” küzdelemben II. helyet, Gi földharcban III. helyet, Fighting Systemben III. helyet szerzett.rnrnEzzel egyesületünk megkezdte versenyzését az új versenyszabályok szerint, előfutáraként annak a hatalmas munkának, amit többi tanítványunkkal együtt végzünk, hogy a tavaszi versenyszezonra teljesen felkészülve vághassunk neki a megmérettetéseknek. rnrnGRATULÁLUNK a szép eredményekhez!

Vélemény, hozzászólás?